biuro@com-lm.pl
+48 609 100 050
PRODUCENT
Projektujemy i wykonujemy nowoczesne systemy bezpieczeństwa oraz systemy teletechniczne

Wykonujemy instalacje fotowoltaiczne

instalacje teletechniczne
 sieci teleinformatyczne

Wykonujemy instalacje słaboprądowe

Projektowanie i wykonawstwo systemów zarządzania budynkiem BMS

Firma COM-LM działalność rozpoczęła w 1995 roku, projektując i budując systemy sygnalizacji włamania i napadu,  systemy przeciw pożarowe, oddymiające, DSO, telewizji przemysłowej, kontrolę dostępu, RCP oraz cyfrowe systemy telekomunikacyjne.  Wdrażając najnowsze technologie najlepszych marek na świecie z branży ochrony mienia i telekomunikacyjnej.

Dynamiczny rozwój rynku niosący za sobą nowe możliwości przyczynił się w 2002 roku do otwarcia działu handlowego oraz punktu sprzedaży hurtowej urządzeń z branży ochrony mienia i telekomunikacji który do dnia dzisiejszego mieści się przy ulicy Ściegiennego 90 w Kielcach

Kolejnym etapem rozwoju firmy była rozbudowa działu wykonawstwa i serwisu, wychodząc naprzeciw potrzebą rynku oraz wciąż rosnącym oczekiwaniom naszych klientów. Od 2004 roku przeprowadziliśmy serię profesjonalnych szkoleń dla dystrybutorów i instalatorów współpracujących z naszą firmą

W roku 2014 rozpoczęliśmy współpracę z Firmą HIKVISION jednym z największych producentów systemów wizyjnych na Świecie promują rozwiązania HIKVISION zorganizowaliśmy cykl szkoleń dla naszych klientów przedstawiając bogatą oferty urządzeń tego producenta.

W kolejnym roku poszerzyliśmy działalność o insytalacje elektryczne oraz odnawialne źródła energii. Odbyliśmy cykl szkoleń z systemów Fotowoltaicznych i staliśmy się certyfikowanym partnerem wiodących producentów systemów Fotowoltaicznych na rynku.

Obecnie COM-LM zajmuje się projektowaniem oraz budową systemów z branży ochrony mienia , automatyki, telekomunikacji, fotowoltaiki. Kolejnym krokiem naszego rozwoju była integracja systemów Budynkowych BMS. Nieustannie monitorujemy rynek produktów w poszukiwaniu nowych rozwiązań, które są uzupełnieniem szerokiej oferty naszej firmy. Nasze rozwiązania kierowane są do grupy użytkowników indywidualnych oraz instytucjonalnych.

Zapraszamy do współpracy.

O NAS
Firma COM-LM działalność rozpoczęła w 1995 roku, projektując i budując systemy sygnalizacji włamania i napadu, systemy przeciw pożarowe, oddymiające, DSO, telewizji przemysłowej, kontrolę dostępu, RCP oraz cyfrowe systemy telekomunikacyjne. Wdrażając najnowsze technologie najlepszych marek na świecie z branży ochrony mienia i telekomunikacyjnej.

Dynamiczny rozwój rynku niosący za sobą nowe możliwości przyczynił się w 2002 roku do otwarcia działu handlowego oraz punktu sprzedaży hurtowej urządzeń z branży ochrony mienia i telekomunikacji który do dnia dzisiejszego mieści się przy ulicy Ściegiennego 90 w Kielcach.

NASZE REALIZACJEJak do nas dojechać

KONTAKT
COM-LM Kielce
ul. Ściegiennego 90
25-116 Kielce
+48 41 368 71 90
biuro@com-lm.pl
© COM-LM   Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
Strona wykorzystuje pliki cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia w Twojej przeglądarce.