biuro@com-lm.pl
+48 609 100 050
 
PRODUCENT
PROJEKTOWANIE
Przedstawiamy Pańśtwu ofertę na projektowanie instalacji

FOTOWOLTAIKA
instalacje Fotowoltaiczne
na miarę Twoich potrzeb

INSTALACJE-NISKOPRADOWE--INFORMATYKA
instalacje teletechniczne
 sieci teleinformatyczne

INSTALACJE-ELEKTRYCZNE
Wykonujemy instalacje słaboprądowe

AUTOMATYKA
Projektowanie i wykonawstwo systemów zarządzania budynkiem BMS

WIDEODOMOFONY IP
 
    Cyfrowe systemy domofonowe IP rozwijają się od ponad dekady. Pierwsze tego typu rozwiązania w ogóle nie miały wideo. Dopiero wprowadzone następnie analogowe systemy wideo oferowały możliwość podglądu obrazu. Stopniowo przekształciły się one w nowoczesne, znane dziś cyfrowe wideodomofony IP. Tradycyjne systemy oparte na interkomie miały szereg wad m.in. : skomplikowane okablowanie, niską tolerancję na zakłócenia oraz wysokie koszty instalacji. Ponadto rozwiązania te cechowała ograniczona pojemność, były łatwo przeciążane oraz brakowało w nich interaktywnych interfejsów komunikacyjnych.
    Natomiast dzisiejsze systemy wideodomofonów IP oferują transmisje sygnału na duże odległości, pozwalają przesyłać informacje w obu kierunkach jednocześnie, są również łatwe w konfiguracji i utrzymaniu. Dodatkowo można nimi w prosty sposób zarządzać oraz łączyć je w duże projekty. 

IDEALNE ROZWIĄZANIE DO BUDYNKÓW WIELORODZINNYCH


Cyfrowe wideodomofony IP można powielać i łączyć w dowolnych konfiguracjach, żeby sprostać nawet najbardziej wymagającym potrzebom inwestorów.
Struktura systemu jest wysoce skalowalna, może objąc działaniem nawet 1500 urządzeń. Wszystkie są dostępne przez program iVMS, poprzez który są zintegrowane z innymi systemami zabezpieczeń: alarmowym, kontrolą dostępu i monitoringiem wizyjnym. W ten sposób tworzą najbardziej innowacyjne rozwiązanie z zakresu bezpieczeństwa osobistego na rynku Polski.


Podstawowe komponenty obejmują:
 - wewnętrzne stacje  
 - zewnętrzne stacje bramowe
 - stacje główne
 - dystrybutory audio/wideo (switch)
Stacja wewnętrzna może być zasilana za pośrednictwem switcha, natomiast wszystkie komponenty muszą być podłączone do sieci lokalnej. W takim rozwiązaniu nie ma dodatkowych połączeń między urządzeniami więc konfiguracja jest intuicyjna i wygodna. Użytkownicy mają do dyspozycji dedykowane oprogramowanie, dzięki któremu poza zarządzaniem domofonem można zintegrować ze sobą inne systemy Hikvision: CCTV, SSWiN i KD. Stacja wewnętrzna może służyć również jako mini-monitor do zdalnego podglądu wybranych obrazów z kamery IP.
 


 

   
KONTROLA DOSTĘPU   INTEGRACJA Z CCTV   OBSŁUGA PRZEZ SMARTFON
Kontrola dostępu jest możliwa za pomocą stacji zewnętrznej wyposażonej w czytnik kart, dzięki czemu odwiedzający mogą otworzyć drzwi używając dedykowanej karty. Liczba zarejestrowanych kart zależy od  możliwości odczytu systemu domofonowego - maksymalnie 2500 kart dla każdego budynku mieszkalnego. Wszystkie użycia karty są rejestrowane i przesyłane do centrum kontroli.   Oprócz podstawowych funkcji cyfrowego wideodomofonu, system ten zapewnia bezproblemową kompatybilność z systemami CCTV firmy Hikvision. Można również wykorzystywać stację zewnętrzną jako kamerę IP poprzez połączenie jej z rejestratorem NVR.   Wideodomofony Hikvision są obsługiwane przez aplikację. Gdy stacja wewnętrzna odbiera połączenie, do użytkownika jest wysyłana informacja. Odbiór połączenia i zdalne otwarcie drzwi może być dokonane z dowolnego miejsca. Z poziomu telefonu można również uzyskać dostęp do kamery stacji zewnętrznej w celu podglądu wideo, w przypadku niepożądanego gościa,  użytkownik może poprosić go o opuszczenie obiektu.

 

 
O NAS
Firma COM-LM działalność rozpoczęła w 1995 roku, projektując i budując systemy sygnalizacji włamania i napadu, systemy przeciw pożarowe, oddymiające, DSO, telewizji przemysłowej, kontrolę dostępu, RCP oraz cyfrowe systemy telekomunikacyjne. Wdrażając najnowsze technologie najlepszych marek na świecie z branży ochrony mienia i telekomunikacyjnej.

Dynamiczny rozwój rynku niosący za sobą nowe możliwości przyczynił się w 2002 roku do otwarcia działu handlowego oraz punktu sprzedaży hurtowej urządzeń z branży ochrony mienia i telekomunikacji który do dnia dzisiejszego mieści się przy ulicy Ściegiennego 90 w Kielcach.

Zaufali nam

 


Jak do nas dojechać

KONTAKT
COM-LM Kielce
ul. Ściegiennego 90
25-116 Kielce
+48 41 368 71 90
biuro@com-lm.pl
© COM-LM   Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
Strona wykorzystuje pliki cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia w Twojej przeglądarce.