biuro@com-lm.pl
+48 609 100 050
 
PRODUCENT
PROJEKTOWANIE
Przedstawiamy Pańśtwu ofertę na projektowanie instalacji

FOTOWOLTAIKA
instalacje Fotowoltaiczne
na miarę Twoich potrzeb

INSTALACJE-NISKOPRADOWE--INFORMATYKA
instalacje teletechniczne
 sieci teleinformatyczne

INSTALACJE-ELEKTRYCZNE
Wykonujemy instalacje słaboprądowe

AUTOMATYKA
Projektowanie i wykonawstwo systemów zarządzania budynkiem BMS

Zajmujemy się projektowaniem oraz montażem systemów CCTV Analogowych jak i w technologii IP. Według nas nie ma jednego dobrego systemu, każde zlecenie omawiamy z klientem i dobieramy sprzęt indywidualnie do Państwa potrzeb. Z naszych usług skorzystały m.in. Targi Kielce S.A. jako jedna z naszych większych inwestycji, oraz klienci indywidualni do domków jedno- i wielorodzinnych.


Jako dystrybutor jednego z najwiekszych producentów systemów CCTV możemy pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami. Hikvision to producent nie tylko CCTV, ale również videodomofonów, dzięki czemu można te dwa systemy połączyć aby pracowały w zintegrowanym środowisku. Wprowadzanie nowych technologii oraz dostosowywanie sie do aktualnych potrzeb rynkowych pozwala nam zaspokoić najbardziej wymagających klientów.


Jesteśmy również dystrybutorem  marki BCS. Jest to marka ceniona od lat wśród ekspertów jak i użytkowników niezaznajomionych z zaawansowanymi systemami CCTV. Prosta obsługa systemu dla końcowego klienta sprawia, że jest częstym wyborem dla osób mniej obytych technicznie.


Skontaktuj się z nami, a nasi Handlowcy przygotują ofertę specjalnie dla ciebie, a nasi monterzy wykonają kompleksową instalacje zestawu CCTV oraz przeszkolą Państwa w obsłudze systemu telewizyjnego.
MONITORING WIZYJNY CCTV
 
Projektując i wykonując systemy monitoringu wizyjnego opieramy się głównie na urządzeniach sprawdzonych i renomowanych producentów. Zapewniamy rozwiązania zarówno dla małych instalacji domowych jak i przemysłowych, od monitoringu pomieszczeń po zewnętrzne tereny w różnych warunkach pogodowych i oświetleniowych. Proponowane przez nas konfiguracje sprzętowe są wynikiem analizy potrzeb klienta, możliwości finansowych oraz łatwości obsługi systemu. Zapewniamy optymalizacje kosztów instalacji z uwzględnieniem niezawodności, kompatybilności, możliwości dalszej rozbudowy systemów oraz gwarancji.

 
  System monitoringu wizyjnego niejednokrotnie nazywany systemem CCTV lub systemem telewizji przemysłowej skutecznie pomaga w ochronie osób i mienia. Prawidłowo rozmieszczone na terenie obiektu kamery, dobrane do warunków panujących w obszarze podglądu, zapewniają uzyskanie najlepszego obrazu o każdej porze dnia i nocy. Umożliwiają analizę zdarzeń w obiekcie a nagrania służą jako materiał dowodowy. Systemy nadzoru wizyjnego pozwalają na znaczne ograniczenie liczby rozbojów i aktów zachowania aspołecznego, takich jak wandalizm oraz kradzieże. Zastosowanie systemu CCTV pozwala na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa, kontrolę linii produkcyjnych, dyskretny nadzór nad pracownikami i towarami, znacznie ułatwiąc pracę nie tylko pracownikom ochrony.
Posiadamy w ofercie wszystkie rodzaje kamer CCTV, które pozwalają stworzyć niezawodny system działający w każdych warunkach.
Do obserwacji rozległych terenów stosujemy kamery szybkoobrotowe, które m.in. mają możliwości patrolowania terenu według określonej trasy, a po wykryciu ruchu zbliżenia na obiekt, śledzenia go i wyzwolenia alarmu.
W nowoczesnych kamerach stosuję się zaawansowane funkcje sprzętowe i programowe, które wspomagają jakość nagrywanego obrazu w różnych,  niekorzystnych warunkach oświetleniowych i zwiększają możliwości kamer o analizę obrazu.
 

Przykładowe funkcje przedstawione są poniżej:

Funkcja poszerzonego zakresu dynamiki pozwala uzyskać przejrzysty obraz, dzięki umiejętnemu niwelowaniu zarówno zbyt jasnych, jak i zaciemnionych fragmentów nagrania. Dzięki systemowi WDR możliwe jest zachowanie czytelności całości monitoringu w miejscach o zróżnicowanym poziomie oświetlenia.  
    KAMERA WDR 120dB Standardowa kamera


Dzięki analizie VCA konkretne zdarzenia są natychmiast sygnalizowane w systemie, zaś osoba nadzorująca może szybko podjąć odpowiednie działanie. System zaawansowanej analizy obrazu umożliwia również skuteczne przeszukiwanie zawartości nagranego materiału. W ten sposób przeprowadzona może być detekcja ruchu, przekroczenie ustalonej lini czy wyjście z obszaru.  
    ANALIZA VCA ANALIZA VCA

 

Kamery Hikvision DarkFighter oferują kolorowy obraz, kiedy inne kamery przełączają się w tryb czarno-biały. Z powodzeniem konkurują z kamerami monochromatycznymi zapewniając krystalicznie czysty obraz przy minimalnym oświetleniu 0.002 Lux (kolor) i 0.0002 Lux (czarno-biały).  
    Standardowa kamera

 

Aplikacja Hik-connect została zaprojektowana do współpracy z rejestratorami Hikvision i kamerami IP z funkcją Cloud P2P. Pozwala na zdalne podglądanie kamer na żywo. Wszystko, co musisz zrobić, to utworzyć konto i dodać urządzenie do konta, a następnie cieszyć się obrazem w czasie rzeczywistym. Pozwala także odtwarzać nagrane wideo. Po wykryciu ruchu można uzyskać powiadomienie PushUp z aplikacji Hik-connect.  
    HIK CONNECT


 

 


 
O NAS
Firma COM-LM działalność rozpoczęła w 1995 roku, projektując i budując systemy sygnalizacji włamania i napadu, systemy przeciw pożarowe, oddymiające, DSO, telewizji przemysłowej, kontrolę dostępu, RCP oraz cyfrowe systemy telekomunikacyjne. Wdrażając najnowsze technologie najlepszych marek na świecie z branży ochrony mienia i telekomunikacyjnej.

Dynamiczny rozwój rynku niosący za sobą nowe możliwości przyczynił się w 2002 roku do otwarcia działu handlowego oraz punktu sprzedaży hurtowej urządzeń z branży ochrony mienia i telekomunikacji który do dnia dzisiejszego mieści się przy ulicy Ściegiennego 90 w Kielcach.

Zaufali nam

 


Jak do nas dojechać

KONTAKT
COM-LM Kielce
ul. Ściegiennego 90
25-116 Kielce
+48 41 368 71 90
biuro@com-lm.pl
© COM-LM   Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
Strona wykorzystuje pliki cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia w Twojej przeglądarce.