biuro@com-lm.pl
+48 609 100 050
 
PRODUCENT
PROJEKTOWANIE
Przedstawiamy Pańśtwu ofertę na projektowanie instalacji

FOTOWOLTAIKA
instalacje Fotowoltaiczne
na miarę Twoich potrzeb

INSTALACJE-NISKOPRADOWE--INFORMATYKA
instalacje teletechniczne
 sieci teleinformatyczne

INSTALACJE-ELEKTRYCZNE
Wykonujemy instalacje słaboprądowe

AUTOMATYKA
Projektowanie i wykonawstwo systemów zarządzania budynkiem BMS

Nagłośnienie wysokonapięciowe powstało w celu wysyłania komunikatów słowno-muzycznych drogą przewodową na duże odległości i dla większej ilości urządzeń przetwarzających sygnał elektryczny na fale dźwiękowe jak: głośnik radiowęzłowy, kolumna głośnikowa, głośnik tubowy lub megafon. Ponadto, w obiektach użyteczności publicznej dla uzyskania równomiernego poziomu głośności w całym obszarze odsłuchu, lepiej z różnych względów zastosować większą liczbę małych głośników, niż dwie czy cztery klasyczne kolumny głośnikowe o dużej mocy. Nagłośnienie 100V ma jedną bardzo ważną zaletę - trywialnie proste łączenie nawet dużej liczby głośników. Niestety, nagłośnienie ma również parę mankamentów. Przede wszystkim, w porównaniu z nagłośnieniem niskonapięciowym, pasmo przenoszenia jest węższe, szczególnie w dolnym zakresie. Ponadto muzyka i mowa przekazywane są zawsze w trybie monofonicznym.
 

Nagłośnienie strefowe doskonale sprawdza się zarówno w budynkach użyteczności publicznej, hotelach, pensjonatach, jak i w mieszkaniach prywatnych. Dzięki nagłośnieniu strefowemu w domu możemy słuchać muzyki w każdym pokoju czy pomieszczeniu bez konieczności montażu dodatkowych zestawów audio.
W nagłośnieniach strefowych stosujemy zarówno urządzenie przewodowe jak i bezprzewodowe wykorzystujące technologię bluetooth , WiFi itp.
 


Najnowsze technologie dla przemysłu i dla domu.

  • Niewidzialne głośniki o pełnym paśmie przenoszenia dźwięku.
  • Nagłośnienia konferencyjne
  • Nagłośnienia radiowęzłowe
  • Nowoczesne rozwiązania w systemach audio Airplay ( strumień plików mp3, wav, alac, flac )
 

 
O NAS
Firma COM-LM działalność rozpoczęła w 1995 roku, projektując i budując systemy sygnalizacji włamania i napadu, systemy przeciw pożarowe, oddymiające, DSO, telewizji przemysłowej, kontrolę dostępu, RCP oraz cyfrowe systemy telekomunikacyjne. Wdrażając najnowsze technologie najlepszych marek na świecie z branży ochrony mienia i telekomunikacyjnej.

Dynamiczny rozwój rynku niosący za sobą nowe możliwości przyczynił się w 2002 roku do otwarcia działu handlowego oraz punktu sprzedaży hurtowej urządzeń z branży ochrony mienia i telekomunikacji który do dnia dzisiejszego mieści się przy ulicy Ściegiennego 90 w Kielcach.

Zaufali nam

 


Jak do nas dojechać

KONTAKT
COM-LM Kielce
ul. Ściegiennego 90
25-116 Kielce
+48 41 368 71 90
biuro@com-lm.pl
© COM-LM   Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
Strona wykorzystuje pliki cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia w Twojej przeglądarce.