biuro@com-lm.pl
+48 609 100 050
 
PRODUCENT
PROJEKTOWANIE
Przedstawiamy Pańśtwu ofertę na projektowanie instalacji

FOTOWOLTAIKA
instalacje Fotowoltaiczne
na miarę Twoich potrzeb

INSTALACJE-NISKOPRADOWE--INFORMATYKA
instalacje teletechniczne
 sieci teleinformatyczne

Projektowanie i wykonawstwo systemów zarządzania budynkiem BMS (Building Management Systems).

Zadaniem automatyki BMS jest integrowanie instalacji występujących na obiekcie. System automatyki budynkowej spaja wszystkie systemy w jedną całość, która pozwala efektywnie i w sposób oszczędny zarządzać całym obiektem. System kontroluje parametry pracy poszczególnych urządzeń, informuje o awariach i umożliwia zmianę parametrów z jednego miejsca. System udostępnia zazwyczaj interfejs graficzny, który w czytelny sposób pozwala na podgląd parametrów pracy oraz zmianę wartości nastawionych parametrów.

Jesteśmy Partnerem firmy SIEMENS, która udoskonala swój autorski system inteligentnego budynku. System, który polecamy i instalujemy łączy w sobie wiele możliwości Desigo to wygodny sposób na integrację wielu różnych urządzeń znajdujących się we współczesnych obiektach. Jest to niezależne urządzenie, które zawiera w sobie pełną administrację i logikę niezbędną dla funkcjonowania zaprogramowanych schematów działań. Integruje systemy bezpieczeństwa, CCTV, KD. 

Podstawowe możliwości jakie oferuje system Desigo:

  • Sterowanie ogrzewaniem
  • Zarządzanie oświetleniem
  • Wiele protokołów
  • DALI, KNX, BacNet,
  • Zdalne sterowanie

     
 

     

 
O NAS
Firma COM-LM działalność rozpoczęła w 1995 roku, projektując i budując systemy sygnalizacji włamania i napadu, systemy przeciw pożarowe, oddymiające, DSO, telewizji przemysłowej, kontrolę dostępu, RCP oraz cyfrowe systemy telekomunikacyjne. Wdrażając najnowsze technologie najlepszych marek na świecie z branży ochrony mienia i telekomunikacyjnej.

Dynamiczny rozwój rynku niosący za sobą nowe możliwości przyczynił się w 2002 roku do otwarcia działu handlowego oraz punktu sprzedaży hurtowej urządzeń z branży ochrony mienia i telekomunikacji który do dnia dzisiejszego mieści się przy ulicy Ściegiennego 90 w Kielcach.

Zaufali nam

 


Jak do nas dojechać

KONTAKT
COM-LM Kielce
ul. Ściegiennego 90
25-116 Kielce
+48 41 368 71 90
biuro@com-lm.pl
© COM-LM   Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
Strona wykorzystuje pliki cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia w Twojej przeglądarce.