biuro@com-lm.pl
+48 609 100 050
 
PRODUCENT
PROJEKTOWANIE
Przedstawiamy Pańśtwu ofertę na projektowanie instalacji

FOTOWOLTAIKA
instalacje Fotowoltaiczne
na miarę Twoich potrzeb

INSTALACJE-NISKOPRADOWE--INFORMATYKA
instalacje teletechniczne
 sieci teleinformatyczne

INSTALACJE-ELEKTRYCZNE
Wykonujemy instalacje słaboprądowe

AUTOMATYKA
Projektowanie i wykonawstwo systemów zarządzania budynkiem BMS


Praktyki i szkolenia
z zakresu teletechniki i elektryki.

 

Prowadzimy szkolenia i praktyki zawodowe dla osób chętnych do zmiany profilu zawodowego lub doskonalenia umiejętności w zakresie teletechniki i elektryki.
Prowadzimy praktyki dla osób kończących szkołę lub po kursach zawodowych. Jeśli chcesz pracować i doskonalić swoje praktyczne umiejętności zgłoś się do nas.
Dla najlepszych po przeszkoleniu oferujemy dobrze płatną pracę.
Szkolenia zawodowe pozwalają na naukę nowych rzeczy i odświeżenie informacji już poznanych. W związku z tym, że współcześnie technologia szybko się rozwija, każdy specjalista powinien systematycznie podnosić swoje kwalifikacje.

Kursy łączą wiedzę teoretyczną z praktyczną. Prowadzący z dużym doświadczeniem zawodowym tłumaczy, na co warto zwrócić uwagę w danym fachu oraz jakie błędy są popełniane najczęściej. Takich informacji nie znajdzie się w najlepszych podręcznikach. Podniesienie swoich umiejętności sprawia, że pracownik chętniej podejmuje się nowych wyzwań, które mogą być drogą to szybkiego awansu.

Obecne czasy to rynek pracownika, ale pracownik o wysokich umiejętnościach i kwalifikacjach nawet w trudniejszych czasach i przy zmianie koniunktury możne czuć się pewnym i bezpiecznym. Zawsze bowiem będzie rynek dla fachowców.

Zdobywanie dodatkowych umiejętności w innych zawodach daje jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa i przewagę nad innymi. Zawsze można pracować tam, gdzie wynagrodzenie najlepsze. Nie mamy poczucia przywiązania do jednej branży lub firmy.

 
O NAS
Firma COM-LM działalność rozpoczęła w 1995 roku, projektując i budując systemy sygnalizacji włamania i napadu, systemy przeciw pożarowe, oddymiające, DSO, telewizji przemysłowej, kontrolę dostępu, RCP oraz cyfrowe systemy telekomunikacyjne. Wdrażając najnowsze technologie najlepszych marek na świecie z branży ochrony mienia i telekomunikacyjnej.

Dynamiczny rozwój rynku niosący za sobą nowe możliwości przyczynił się w 2002 roku do otwarcia działu handlowego oraz punktu sprzedaży hurtowej urządzeń z branży ochrony mienia i telekomunikacji który do dnia dzisiejszego mieści się przy ulicy Ściegiennego 90 w Kielcach.

Zaufali nam

 


Jak do nas dojechać

KONTAKT
COM-LM Kielce
ul. Ściegiennego 90
25-116 Kielce
+48 41 368 71 90
biuro@com-lm.pl
© COM-LM   Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
Strona wykorzystuje pliki cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia w Twojej przeglądarce.