biuro@com-lm.pl
+48 609 100 050
 
PRODUCENT
PROJEKTOWANIE
Przedstawiamy Pańśtwu ofertę na projektowanie instalacji

FOTOWOLTAIKA
instalacje Fotowoltaiczne
na miarę Twoich potrzeb

INSTALACJE-NISKOPRADOWE--INFORMATYKA
instalacje teletechniczne
 sieci teleinformatyczne

INSTALACJE-ELEKTRYCZNE
Wykonujemy instalacje słaboprądowe

AUTOMATYKA
Projektowanie i wykonawstwo systemów zarządzania budynkiem BMS

 

Nasza firma oferuje projektowanie, dostawę, montaż i serwis systemów oddymiania w dowolnych konfiguracjach, zgodnie z życzeniem klientów i wymaganiami ochrony przeciwpożarowej obiektu.


Podczas pożaru najbardziej niebezpieczne dla ludzi są dym i toksyczne produkty spalania. Ponad 90% ofiar śmiertelnych pożarów stanowią ofiary dymu. Ochrona ludzi przed skutkami obecności dymu i gazów pożarowych jest jednym z najważniejszych zadań osób i instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo pożarowe budynków. Urządzenia oddymiające ułatwiają ewakuację ludzi z obiektów objętych pożarem, a także chronią konstrukcję budynków przed nadmiernym nagrzaniem.
 
 

 
O NAS
Firma COM-LM działalność rozpoczęła w 1995 roku, projektując i budując systemy sygnalizacji włamania i napadu, systemy przeciw pożarowe, oddymiające, DSO, telewizji przemysłowej, kontrolę dostępu, RCP oraz cyfrowe systemy telekomunikacyjne. Wdrażając najnowsze technologie najlepszych marek na świecie z branży ochrony mienia i telekomunikacyjnej.

Dynamiczny rozwój rynku niosący za sobą nowe możliwości przyczynił się w 2002 roku do otwarcia działu handlowego oraz punktu sprzedaży hurtowej urządzeń z branży ochrony mienia i telekomunikacji który do dnia dzisiejszego mieści się przy ulicy Ściegiennego 90 w Kielcach.

Zaufali nam

 


Jak do nas dojechać

KONTAKT
COM-LM Kielce
ul. Ściegiennego 90
25-116 Kielce
+48 41 368 71 90
biuro@com-lm.pl
© COM-LM   Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
Strona wykorzystuje pliki cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia w Twojej przeglądarce.