biuro@com-lm.pl
+48 609 100 050
 
PRODUCENT
PROJEKTOWANIE
Przedstawiamy Pańśtwu ofertę na projektowanie instalacji

FOTOWOLTAIKA
instalacje Fotowoltaiczne
na miarę Twoich potrzeb

INSTALACJE-NISKOPRADOWE--INFORMATYKA
instalacje teletechniczne
 sieci teleinformatyczne

INSTALACJE-ELEKTRYCZNE
Wykonujemy instalacje słaboprądowe

AUTOMATYKA
Projektowanie i wykonawstwo systemów zarządzania budynkiem BMS

Wykonujemy instalacje alarmowe dla:

  • obiektów przemysłowych
  • obiektów użyteczności publicznej
  • obiektów sportowych
  • budynków usługowo-handlowych
  • budynków biurowych
  • budynków mieszkalnych

Zadaniem systemów alarmowych jest wykrycie włamania lub sytuacji zagrożenia i zaalarmowanie odpowiednich służb lub właściciela. System alarmowy zniechęca do podjęcia prób kradzieży, a w przypadkach włamania pozwala zminimalizować jego skutki. 
W systemach alarmu najczęściej wykorzystuje się pasywne czujniki podczerwieni reagujące na ruch (PIR) i czujniki magnetyczne (kontaktrony) umieszczane na oknach, drzwiach, bramach garażowych (wzbudzenie czujnika powoduje alarm). System przeważnie uzbrajany/rozbrajany jest przez wpisanie na klawiaturze specjalnego kodu ustalonego przez użytkownika.Systemy alarmowe nie są skomplikowane w obsłudze, a zwiększają bezpieczeństwo obiektu (firma, magazyn, dom, garaż itp.).

Projektowane i wykonywane przez nas systemy zabezpieczeń zapewniają ustalony poziom bezpieczeństwa przy optymalnych kosztach instalacji. Od samego początku postawiliśmy na jakość i solidność wykonywanych usług. Firma nasza stawia na sprzęt znanych producentów, sprawdzony i niezawodny w działaniu. Każdy klient jest klientem indywidualnym. Jego potrzeby i wymagania są priorytetem.

Zajmujemy się dystrybucją produktów następujących firm:

 

SYSTEM ALARMOWY SSWIN
 

System Sygnalizacji Włamania i Napadu jest to system powszechnie stosowany w domach, biurach jak i instytucjach użyteczności publicznej.  System SSWIN zabezpiecza obiekt przed wtargnięciem osób niepowołanych. Oprócz funkcji alarmowej może spełniać funkcje sterownicze oraz podstawowe funkcje zarządzania budynkiem. Dzięki temu oprócz standardowych znanych zastosowań system może wykonywać wiele innych funkcji dostosowanych do indywidualnych wymagań użytkownika. Sposób reakcji na zdarzenie podlega swobodnej konfiguracji. Systemy Sygnalizacji Włamania i Napadu mogą być oparte zarówno na technologii przewodowej jak i bezprzewodowej. Oferujemy nowość na naszym rynku czyli bezprzewodowy system alarmowy AJAX. Jest on najczęściej nagradzanym bezprzewodowym systemem alarmowym w Europie. Zarządzanie i sterowanie systemem może odbywać się przy pomocy telefonu komórkowego. Instalacja może nadzorować podzielone na strefy obszary przy pomocy urządzeń do zastosowań wewnętrznych lub zewnętrznych.

 

  System Sygnalizacji Włamania i Napadu SSWiN pozwala zabezpieczyć jedną lub więcej stref ochrony obiektu:

• Peryferyjną – obejmującą obszar zewnętrzny poza ogrodzeniem. W strefie peryferyjnej mogą legalnie przebywać osoby postronne.

• Zewnętrzną – znajduje się ona na terenie otwartym przyległym do chronionego budynku. Naruszenie strefy zewnętrznej przez osobę niepowołaną jest równoznaczne z pojawieniem się zagrożenia (np. przejście przez płot).

• Wewnętrzną – obejmuje konstrukcję i wnętrze budynku.


 


 

 

 
O NAS
Firma COM-LM działalność rozpoczęła w 1995 roku, projektując i budując systemy sygnalizacji włamania i napadu, systemy przeciw pożarowe, oddymiające, DSO, telewizji przemysłowej, kontrolę dostępu, RCP oraz cyfrowe systemy telekomunikacyjne. Wdrażając najnowsze technologie najlepszych marek na świecie z branży ochrony mienia i telekomunikacyjnej.

Dynamiczny rozwój rynku niosący za sobą nowe możliwości przyczynił się w 2002 roku do otwarcia działu handlowego oraz punktu sprzedaży hurtowej urządzeń z branży ochrony mienia i telekomunikacji który do dnia dzisiejszego mieści się przy ulicy Ściegiennego 90 w Kielcach.

Zaufali nam

 


Jak do nas dojechać

KONTAKT
COM-LM Kielce
ul. Ściegiennego 90
25-116 Kielce
+48 41 368 71 90
biuro@com-lm.pl
© COM-LM   Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
Strona wykorzystuje pliki cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia w Twojej przeglądarce.