biuro@com-lm.pl
+48 609 100 050
 
PRODUCENT
PROJEKTOWANIE
Przedstawiamy Pańśtwu ofertę na projektowanie instalacji

FOTOWOLTAIKA
instalacje Fotowoltaiczne
na miarę Twoich potrzeb

INSTALACJE-NISKOPRADOWE--INFORMATYKA
instalacje teletechniczne
 sieci teleinformatyczne

INSTALACJE-ELEKTRYCZNE
Wykonujemy instalacje słaboprądowe

AUTOMATYKA
Projektowanie i wykonawstwo systemów zarządzania budynkiem BMS

         


Jesteśmy od ponad 25 lat na rynku


Firma COM-LM  rozpoczęła działalność w 1995 roku, projektując i budując systemy sygnalizacji włamania i napadu,  systemy przeciwpożarowe, oddymiające, DSO, telewizji przemysłowej, kontrolę dostępu, RCP oraz cyfrowe systemy telekomunikacyjne.  Wdrażając najnowsze technologie najlepszych marek na świecie z branży ochrony mienia i telekomunikacyjnej.

Dynamiczny rozwój rynku niosący za sobą nowe możliwości przyczynił się w 2002 roku do otwarcia działu handlowego oraz punktu sprzedaży hurtowej urządzeń z branży ochrony mienia i telekomunikacji który do dnia dzisiejszego mieści się przy ulicy Ściegiennego 90 w Kielcach.

Kolejnym etapem rozwoju firmy była rozbudowa działu wykonawstwa i serwisu, wychodząc naprzeciw potrzebom rynku oraz wciąż rosnącym oczekiwaniom naszych klientów. Od 2004 roku przeprowadziliśmy serię profesjonalnych szkoleń dla dystrybutorów i instalatorów współpracujących z naszą firmą

Doświadczenia zdobyte podczas projektowania i budowy Centrum Badawczego KEZO w Jabłonnej pod Warszawą w latach 2013-2014 zaowocowały rozwojem Firmy w kierunku Odnawialnych Źródeł Energii - Panele Fotowoltaiczne, Magazyny Energii, Szybkie Ładowanie. Do dnia dzisiejszego współpracujemy z Centrum Badawczym KEZO badając produkty naszych partnerów.

Poszerzyliśmy działalność o instalacje elektryczne oraz odnawialne źródła energii. Odbyliśmy cykl szkoleń z systemów Fotowoltaicznych i staliśmy się certyfikowanym partnerem wiodących producentów systemów Fotowoltaicznych na rynku. Budujemy BEZPIECZNE instalacje Fotowoltaiczne.

W roku 2014 rozpoczęliśmy współpracę z Firmą HIKVISION jednym z największych producentów systemów wizyjnych na Świecie. Promując rozwiązania HIKVISION zorganizowaliśmy cykl szkoleń dla naszych klientów przedstawiając bogatą ofertę urządzeń tego producenta.


Obecnie COM-LM zajmuje się projektowaniem oraz budową systemów z branży ochrony mienia , automatyki, telekomunikacji, fotowoltaiki. Nieustannie monitorujemy rynek produktów w poszukiwaniu nowych i coraz  bezpieczniejszych rozwiązań. Rozwiązania kierujemy do grupy użytkowników indywidualnych oraz instytucjonalnych.

Nasi Partnerzy:
SIEMENS, VANDERBILT, ROGER, SATEL, HIKVISION, AJAX, WAGO, ELFON, COMMAX, BCS, SOLAREDGE, FRONIUS, NIBE, GOODWE, SAJ, JASOLAR, SUNRISE, QCELLS, LG, CESUN, SCHRACK, HAGER, BOSCH, EMU, EUROPOWER, YUASA, PYRONIX, CORAB.

Zapraszamy do współpracy.

 
O NAS
Firma COM-LM działalność rozpoczęła w 1995 roku, projektując i budując systemy sygnalizacji włamania i napadu, systemy przeciw pożarowe, oddymiające, DSO, telewizji przemysłowej, kontrolę dostępu, RCP oraz cyfrowe systemy telekomunikacyjne. Wdrażając najnowsze technologie najlepszych marek na świecie z branży ochrony mienia i telekomunikacyjnej.

Dynamiczny rozwój rynku niosący za sobą nowe możliwości przyczynił się w 2002 roku do otwarcia działu handlowego oraz punktu sprzedaży hurtowej urządzeń z branży ochrony mienia i telekomunikacji który do dnia dzisiejszego mieści się przy ulicy Ściegiennego 90 w Kielcach.

Zaufali nam

 


Jak do nas dojechać

KONTAKT
COM-LM Kielce
ul. Ściegiennego 90
25-116 Kielce
+48 41 368 71 90
biuro@com-lm.pl
© COM-LM   Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
Strona wykorzystuje pliki cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia w Twojej przeglądarce.