biuro@com-lm.pl
+48 609 100 050
 
PRODUCENT

Nasze systemy DSO spełniają rygorystyczne warunki techniczne normy PN-EN 60849:2001: "Dźwiękowe systemy ostrzegawcze", dzięki czemu znacznie zwiększają szansę przeprowadzenia bezpiecznej ewakuacji.

Dźwiękowy system ostrzegawczy zapewnia skuteczną komunikację w przypadku zagrożenia i pomoc w bezpiecznej ewakuacji osób znajdujących się w zagrożonej strefie.
Niewłaściowie przeprowadzona ewakuacja, często wywołuje panikę wśród ludzi będących w bezpośrednim zagrożeniu, co najczęściej przekłada się na tragedie podczas akcji ratunkowej. Oprócz systemu sygnalizacji pożaru niezbędny staje się wtedy system DSO.

 

 
O NAS
Firma COM-LM działalność rozpoczęła w 1995 roku, projektując i budując systemy sygnalizacji włamania i napadu, systemy przeciw pożarowe, oddymiające, DSO, telewizji przemysłowej, kontrolę dostępu, RCP oraz cyfrowe systemy telekomunikacyjne. Wdrażając najnowsze technologie najlepszych marek na świecie z branży ochrony mienia i telekomunikacyjnej.

Dynamiczny rozwój rynku niosący za sobą nowe możliwości przyczynił się w 2002 roku do otwarcia działu handlowego oraz punktu sprzedaży hurtowej urządzeń z branży ochrony mienia i telekomunikacji który do dnia dzisiejszego mieści się przy ulicy Ściegiennego 90 w Kielcach.

Zaufali nam

 


Jak do nas dojechać

KONTAKT
COM-LM Kielce
ul. Ściegiennego 90
25-116 Kielce
+48 41 368 71 90
biuro@com-lm.pl
© COM-LM   Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
Strona wykorzystuje pliki cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia w Twojej przeglądarce.