biuro@com-lm.pl
+48 609 100 050
PRODUCENT
Projektujemy i wykonujemy nowoczesne systemy bezpieczeństwa oraz systemy teletechniczne

Wykonujemy instalacje fotowoltaiczne

instalacje teletechniczne
 sieci teleinformatyczne

Wykonujemy instalacje słaboprądowe

Projektowanie i wykonawstwo systemów zarządzania budynkiem BMS

Niech Słońce pracuje dla Ciebie...
 

Pierwszy krok należy do ciebie            


1. Bezpłatna wycena

Zadzwoń do nas lub napisz emaila - podaj konsultantowi dane, o które Cię poprosi, a na ich podstawie przygotujemy Ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.
Jedyne co musisz przygotować to rachunki z zakładu energetycznego za ostatni rok.

Jeżeli nadal nie będziesz pewien swojej decyzji zadzwoń lub napisz do nas a postaramy się odpowiedzeić na wszystkie nurtujące Cię pytania.

 

następnie

2. Audyt i przygotowanie do realizacji

Nasz przedstawiciel przyjedzie do Ciebie i wykona audyt pod kontem usytuowania i lokalizacji paneli, a następnie wykona projekt twojej instalacji pod kontem najlepszej wydajności. Przygotujemy dla Ciebie najkorzystniejszą formę finansowania z uwzględnieniem aktualnych dotacji.

3. Montaż z Certyfikatem

Zajmiemy się transportem i dostarczymy sprzęt na miejsce. Wykonamy profesjonalny montaż systemu, na który otrzymasz od nas Certyfikat wraz z gwarancją producenta na poszczególne elementy.

4. Uruchomienie i odbiór instalacji

Wykonamy dokumentacje odbiorową i zajmiemy się wszystkimi formalnościami w Zakładzie Energetycznym. Uruchomimy system, przeszkolimy Cię w zakresie aplikacji klienckiej.

5. Przegląd Gwarancyjny

Po roku od uruchomienia umówimy się z Tobą na darmowy przegląd Twojej instalacji fotowoltaicznej. Sprawdzimy poprawność jej funkcjonowania byś mógł cieszyć się nią jak najdłużej.

Poproś o wycenę  - klikając w link

O NAS
Firma COM-LM działalność rozpoczęła w 1995 roku, projektując i budując systemy sygnalizacji włamania i napadu, systemy przeciw pożarowe, oddymiające, DSO, telewizji przemysłowej, kontrolę dostępu, RCP oraz cyfrowe systemy telekomunikacyjne. Wdrażając najnowsze technologie najlepszych marek na świecie z branży ochrony mienia i telekomunikacyjnej.

Dynamiczny rozwój rynku niosący za sobą nowe możliwości przyczynił się w 2002 roku do otwarcia działu handlowego oraz punktu sprzedaży hurtowej urządzeń z branży ochrony mienia i telekomunikacji który do dnia dzisiejszego mieści się przy ulicy Ściegiennego 90 w Kielcach.

NASZE REALIZACJEJak do nas dojechać

KONTAKT
COM-LM Kielce
ul. Ściegiennego 90
25-116 Kielce
+48 41 368 71 90
biuro@com-lm.pl
© COM-LM   Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
Strona wykorzystuje pliki cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia w Twojej przeglądarce.