biuro@com-lm.pl
+48 609 100 050

PRODUCENT
PROJEKTOWANIE
Przedstawiamy Pańśtwu ofertę na projektowanie instalacji

FOTOWOLTAIKA
instalacje Fotowoltaiczne
na miarę Twoich potrzeb

INSTALACJE-NISKOPRADOWE--INFORMATYKA
instalacje teletechniczne
 sieci teleinformatyczne

INSTALACJE-ELEKTRYCZNE
Wykonujemy instalacje słaboprądowe

AUTOMATYKA
Projektowanie i wykonawstwo systemów zarządzania budynkiem BMS

Praca Instalator Kielce
Praca elektryk Kielce
Praca w zespole COM-LM

Poszukujemy pracowników, którzy nie boją się wyzwań i poszukują nowych, lepszych rozwiązań napotkanych problemów. Wykształcenia nie ma dla nas znaczenia. Istotne jest, abyś miał wrodzony entuzjazm, podejmował inicjatywę oraz realizował zamierzone cele.
Zapraszamy wszystkie osoby do pracy w naszym zespole. Zgłoszenie rekrutacyjne z aktualnym CV oraz listem motywacyjnym prosimy kierować pod adres: biuro@com-lm.pl

Instalator

Opis stanowiska:

  • Montaż okablowania
  • Montaż i uruchomienir urządzeń teletechnicznych
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z instalacjami

Wymagania:

  • Znajomość branży lub jednej z gałęzi teletechniki
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Znajomość MS Office
  • Rzetelność i zaangażowanie
  • Zainteresowania związane z branżą

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • Pracę w przyjaznym i ambitnym zespole
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Regularne szkolenia
  Dokumenty prosimy skladać na adres biuro@com-lm.pl w tytule należy wpisać "Praca"

Przedstawiciel handlowy

  • Obsługa klientów
  • Poszukiwanie nowych klientów
  • Prowadzenie dokumentacji

Wymagania:

Oferujemy:

  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego

Współpraca

Firma proponuje szeroką formę współpracy w zakresie montażu następujących systemów:

  • System p.poż
  • System alarmowy SWiN
  • Sysyem telewizji dozorowej CCTV
  • System kontroli dostępu
  • instalacje komputerowe Sieci LAN
  • instalacji Fotowoltaiczne
  • instalacje elektryczne

Firmy zainteresowane partnerstwem w zakresie wykonawstwa w/w instalacji prosimy o  kontakt z działem wykonawstwa pod adresem serwis@com-lm.pl lub telefonicznie 609 100 040

O NAS
Firma COM-LM działalność rozpoczęła w 1995 roku, projektując i budując systemy sygnalizacji włamania i napadu, systemy przeciw pożarowe, oddymiające, DSO, telewizji przemysłowej, kontrolę dostępu, RCP oraz cyfrowe systemy telekomunikacyjne. Wdrażając najnowsze technologie najlepszych marek na świecie z branży ochrony mienia i telekomunikacyjnej.

Dynamiczny rozwój rynku niosący za sobą nowe możliwości przyczynił się w 2002 roku do otwarcia działu handlowego oraz punktu sprzedaży hurtowej urządzeń z branży ochrony mienia i telekomunikacji który do dnia dzisiejszego mieści się przy ulicy Ściegiennego 90 w Kielcach.

Zaufali nam

Jak do nas dojechać

KONTAKT
COM-LM Kielce
ul. Ściegiennego 90
25-116 Kielce
+48 41 368 71 90