biuro@com-lm.pl
+48 609 100 050
PRODUCENT
Projektujemy i wykonujemy nowoczesne systemy bezpieczeństwa oraz systemy teletechniczne

Wykonujemy instalacje fotowoltaiczne

instalacje teletechniczne
 sieci teleinformatyczne

Wykonujemy instalacje słaboprądowe

Projektowanie i wykonawstwo systemów zarządzania budynkiem BMS

Projektujemy systemy sygnalizacji pożarowej modułowo, co ułatwia ich adaptację do różnych zadań. Uniwersalność modułów pozwala nam na szybką i łatwą budowę centrali zgodnie z oczekiwaniami i wymaganiami klienta. Dzięki zastosowaniu systemów modułowych rozbudowa systemu nie wymaga dużych nakładów finansowych. Używamy wielu rodzajów czujek m.in. optyczne, temperaturowe i jonizacyjne, dzięki czemu Nasze systemy systemy przeciwpożarowe szybko i dokładnie lokalizują pożar.

Urządzenia sygnalizacji pożarowej służą do wykrywania pożarów w bardzo wczesnej fazie ich powstawania. Dodatkowo pozwalają na integrację z innymi instalacjami technicznymi związanymi z bezpieczeństwem pożarowym obiektu np. otwarcie dróg ewakuacyjnych, włączenie systemów oddymiania oraz zdalną informację najbliższej jednostki Straży pożarnej.

Zajmujemy się dystrybucją produktów następujących firm:


 

 

O NAS
Firma COM-LM działalność rozpoczęła w 1995 roku, projektując i budując systemy sygnalizacji włamania i napadu, systemy przeciw pożarowe, oddymiające, DSO, telewizji przemysłowej, kontrolę dostępu, RCP oraz cyfrowe systemy telekomunikacyjne. Wdrażając najnowsze technologie najlepszych marek na świecie z branży ochrony mienia i telekomunikacyjnej.

Dynamiczny rozwój rynku niosący za sobą nowe możliwości przyczynił się w 2002 roku do otwarcia działu handlowego oraz punktu sprzedaży hurtowej urządzeń z branży ochrony mienia i telekomunikacji który do dnia dzisiejszego mieści się przy ulicy Ściegiennego 90 w Kielcach.

NASZE REALIZACJEJak do nas dojechać

KONTAKT
COM-LM Kielce
ul. Ściegiennego 90
25-116 Kielce
+48 41 368 71 90
biuro@com-lm.pl
© COM-LM   Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
Strona wykorzystuje pliki cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia w Twojej przeglądarce.