biuro@com-lm.pl
+48 609 100 050
PRODUCENT
Projektujemy i wykonujemy nowoczesne systemy bezpieczeństwa oraz systemy teletechniczne

Wykonujemy instalacje fotowoltaiczne

instalacje teletechniczne
 sieci teleinformatyczne

Wykonujemy instalacje słaboprądowe

Projektowanie i wykonawstwo systemów zarządzania budynkiem BMS

Zajmujemy się projektowaniem oraz montażem systemów CCTV Analogowych jak i w technologii IP. Według nas nie ma jednego dobrego systemu, każde zlecenie omawiamy z klientem i dobieramy sprzęt indywidualnie do Państwa potrzeb. Z naszych usług skorzystały m.in. Targi Kielce S.A. jako jedna z naszych większych inwestycji, oraz klienci indywidualni do domków jedno- i wielorodzinnych.


Jako dystrybutor jednego z najwiekszych producentów systemów CCTV możemy pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami. Hikvision to producent nie tylko CCTV, ale również videodomofonów, dzięki czemu można te dwa systemy połączyć aby pracowały w zintegrowanym środowisku. Wprowadzanie co rusz nowych technologii oraz dostosowywanie sie do aktualnych potrzeb rynkowych pozwala również i nam zaspokoić najbardziej wymagających klientów.


Jesteśmy również dystrybutorem  marki BCS. Jest to marka ceniona od lat wśród ekspertów jak i użytkowników niezaznajomionych z zaawansowanymi systemami CCTV. Prosta obsługa systemu dla końcowego klienta sprawia, że jest częstym wyborem dla osób mniej obytych technicznie.


Skontaktuj się z nami, a nasi Handlowcy przygotują ofertę specjalnie dla ciebie, a nasi monterzy wykonają kompleksową instalacje zestawu CCTV oraz przeszkolą Państwa w obsłudze systemu telewizyjnego.

O NAS
Firma COM-LM działalność rozpoczęła w 1995 roku, projektując i budując systemy sygnalizacji włamania i napadu, systemy przeciw pożarowe, oddymiające, DSO, telewizji przemysłowej, kontrolę dostępu, RCP oraz cyfrowe systemy telekomunikacyjne. Wdrażając najnowsze technologie najlepszych marek na świecie z branży ochrony mienia i telekomunikacyjnej.

Dynamiczny rozwój rynku niosący za sobą nowe możliwości przyczynił się w 2002 roku do otwarcia działu handlowego oraz punktu sprzedaży hurtowej urządzeń z branży ochrony mienia i telekomunikacji który do dnia dzisiejszego mieści się przy ulicy Ściegiennego 90 w Kielcach.

NASZE REALIZACJEJak do nas dojechać

KONTAKT
COM-LM Kielce
ul. Ściegiennego 90
25-116 Kielce
+48 41 368 71 90
biuro@com-lm.pl
© COM-LM   Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
Strona wykorzystuje pliki cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia w Twojej przeglądarce.