biuro@com-lm.pl
+48 609 100 050
PRODUCENT
Projektujemy i wykonujemy nowoczesne systemy bezpieczeństwa oraz systemy teletechniczne

Wykonujemy instalacje fotowoltaiczne

instalacje teletechniczne
 sieci teleinformatyczne

Wykonujemy instalacje słaboprądowe

Projektowanie i wykonawstwo systemów zarządzania budynkiem BMS

Projektowanie i wykonawstwo systemów zarządzania budynkiem BMS (Building Managment Systems).

Zadaniem automatyki BMS jest integrowanie instalacji występujących na obiekcie. System automatyki budynkowej spaja wszystkie systemy w jedną całość, która pozwala efektywnie i w sposób oszczędny zarządzać całym obiektem. System kontroluje parametry pracy poszczególnych urządzeń, informuje o awariach i umożliwia zmianę parametrów z jednego miejsca. System udostępnia zazwyczaj interfejs graficzny, który w czytelny sposób pozwala na podgląd parametrów pracy oraz zmianę wartości nastawionych parametrów.

Jesteśmy dystrybutorem i instalatorem polskiej firmy Nexwell, która od 5 lat udoskonala swój autorski system inteligentnego budynku. System, który polecamy i instalujemy łączy w sobie wiele systemów do tej pory występujących oddzielnie m.in. system alarmowy, CCTV czy wideodomofon.Nexo to wygodny sposób na integrację wielu różnych urządzeń znajdujących się we współczesnych domach. Sercem systemu jest płyta główna centrali Nexo. Jest to niezależne urządzenie, które zawiera w sobie pełną administrację i logikę niezbędną dla funkcjonowania zaprogramowanych schematów działań.

Ponieważ pomysłów na inteligentny dom jest tak wiele, jak wielu jest jego domowników, system umożliwia różne sposoby personalizacji ustawień.

 

Podstawowe możliwości jakie oferuje system Nexo:

  • Sterowanie ogrzewaniem
  • Zarządzanie oświetleniem
  • Wideodomofon i CCTV
  • System alarmowy
  • Automatyka
  • Zdalne sterowanie
 

     

O NAS
Firma COM-LM działalność rozpoczęła w 1995 roku, projektując i budując systemy sygnalizacji włamania i napadu, systemy przeciw pożarowe, oddymiające, DSO, telewizji przemysłowej, kontrolę dostępu, RCP oraz cyfrowe systemy telekomunikacyjne. Wdrażając najnowsze technologie najlepszych marek na świecie z branży ochrony mienia i telekomunikacyjnej.

Dynamiczny rozwój rynku niosący za sobą nowe możliwości przyczynił się w 2002 roku do otwarcia działu handlowego oraz punktu sprzedaży hurtowej urządzeń z branży ochrony mienia i telekomunikacji który do dnia dzisiejszego mieści się przy ulicy Ściegiennego 90 w Kielcach.

NASZE REALIZACJEJak do nas dojechać

KONTAKT
COM-LM Kielce
ul. Ściegiennego 90
25-116 Kielce
+48 41 368 71 90
biuro@com-lm.pl
© COM-LM   Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
Strona wykorzystuje pliki cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia w Twojej przeglądarce.