FIRMA

Firma COM-LM działalność rozpoczęła w 1995 roku, projektując i budując systemy sygnalizacji włamania i napadu,  systemy przeciw pożarowe, oddymiające, DSO, telewizji przemysłowej, kontrolę dostępu, RCP oraz cyfrowe systemy telekomunikacyjne.  Wdrażając najnowsze technologie najlepszych marek na świecie z branży ochrony mienia i telekomunikacyjnej.

Dynamiczny rozwój rynku niosący za sobą nowe możliwości przyczynił się w 2002 roku do otwarcia działu handlowego oraz punktu sprzedaży hurtowej urządzeń z branży ochrony mienia i telekomunikacji który do dnia dzisiejszego mieści się przy ulicy Ściegiennego 90 w Kielcach

Kolejnym etapem rozwoju firmy była rozbudowa działu wykonawstwa i serwisu, wychodząc naprzeciw potrzebą rynku oraz wciąż rosnącym oczekiwaniom naszych klientów. Od 2004 roku przeprowadziliśmy serię profesjonalnych szkoleń dla dystrybutorów i instalatorów współpracujących z naszą firmą

W roku 2014 rozpoczęliśmy współpracę z Firmą HIKVISION jednym z największych producentów systemów wizyjnych na Świecie promują rozwiązania HIKVISION zorganizowaliśmy cykl szkoleń dla naszych klientów przedstawiając bogatą oferty urządzeń tego producenta.


Obecnie COM-LM zajmuje się projektowaniem oraz budową systemów z branży ochrony mienia , automatyki i telekomunikacji. Nieustannie monitorujemy rynek produktów w poszukiwaniu nowych rozwiązań, które są uzupełnieniem szerokiej oferty naszej firmy. Nasze rozwiązania kierowane są do grupy użytkowników indywidualnych oraz instytucjonalnych.

Zapraszamy do współpracy.